Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 17.06.2017 16:09:04 

Světová výstava Poznaň 2006

 

 Světová výstava Poznaň (Polsko) 9-12.11.06 ( sk.9 – 12.11.)
                   


rozhodčí/Judge: Petru Muntean (R)



Psi- Dogs



Třída mladých-Junior class


18538 Chic Choix AIMANT CHIC, . Liurni-Kaartinen-Spagna, výborná 2/excellent 2
18539 BEETHOVEN LION Extra Namelev, Jitka Velemanová, výborná 3/excellent 3
18540 Duncará BEGORRA, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austria velmi dobrá/very good
18541 BLACK AND WHITE Extra Namelev, Patrik Panyrek, Czechy výborná 4/excellent 4
18542 DON AIOLOS Gwaihir's, Joanna, Lena Lemberg, Finlandia dobrá/good
18543 UMBRA vom Burgwald, Tatana Kromerova, Czechy velmi  dobrá/very good
18544 UNION JACK Prince Obsession (FCI), Istvan Mate, Maďarsko výborná 1,svět.vítěz mladých/excellent 1, /JWW

mezitřída-Intermediate class


18545 Gwaihir's CHIC CHOIX BOBO, . Luszkiewicz B., Supronowicz M. velmi dobrá/very good

18546 CHRISTIAN Noblesa Aura, Pavla Pavličkova, Czechy výborná 2/excellent 2

18547 Crazy Gremlin's DJ-DUKE, Carla Valentino, Szwajcaria velmi dobrá/very good

18548 FERNANDO v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austria výborná 1/excellent 1, CWC/CAC

 


tř.otevřená-Open class


18549 AMON Kasjana, Robert Radawiec dostatečná/sufficient
18550 Gwaihir's BONO TESORO, . Lemberg J.L., Hurula E., Finlandia výborná 3/excellent, lok. 3
18551 Crazy Gremlin's CASANOVA, Héléne-Marie Birembaut, Francja výborná/excellent
18552 CHICO Noblesa Aura, Pavla Pavlickova, Czechy výborná 1/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18553 Alocosia's DUANEZ, . Linnerund A.M., Johansen J.M., Norwegia velmi dobrá/very good
18554 ETTORE Aya Alwaro, Tomas Klimcik, Czechy výborná 4/excellent, lok. 4
18555 Miller's Little Friend's GLENN, Carla Valentino, Szwajcaria výborná 2/excellent, lok. 2

tř.šampionů-Champion class


18556 BALDUIN v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austria výborná/excellent
18557 DEREK AYA Alwaro, Aneta Cisowska výborná/excellent
18558 HARRY-HANDSOME Damaro, Barbara Luszkiewicz výborná/excellent
18559 Bellemonde HUEY LEWIS, Else Albrechtsen, Dania výborná 1/excellent, lok. 1, Svět.vítěz/WW, CACIB, CWC/CAC
18560 NEXT CHANCE BACHERA, Tiina Narhi, Finlandia výborná 3/excellent, lok. 3
18561 Chic Choix OEUVRE D'ART, Sini Rantanen, Finlandia výborná 2/excellent, lok. 2, Res.CACIB
18562 SAMUEL LION Extra Namelev, Jitka Velemanova, Czechy výborná 4/excellent, lok. 4

Suki - Bitches



tř.mladých-Junior class


18563 Portrait AVEC DIGNITE, . Ervasti E., Laitinen J., Finlandia výborná 3/excellent, lok. 3
18564 DORY vom Jay's Löwenhof, Klaus Trostl, Austria výborná 2/excellent, lok. 2
18565 Alocosia's IUES BALEARS, Else Albrechtsen, Dania výborná 4/excellent, lok. 4
18566 JADE v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austria výborná/excellent
18567 JOYA von den Altlichtenwarther, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austria výborná/excellent
18568 Chic Choix LAVERNIA LIFAR, Tiina Narhi, Finlandia výborná 1/excellent, lok. 1, Svět.vítěz mladých/JWW

mezitřída-Intermediate class


18569 AINGEAL von Maymor, Klaus Trostl, Austria výborná 1/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18570 CHANEL Noblesa Aura, Pavla Pavličkova, Czechy výborná 2/excellent, lok. 2
18571 Crazy Gremlin's DAISY, Pavlina Bacikova, Czechy výborná 3/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Petru Muntean


18572 Gwaihir's ASANTE BELLE, Joanna, Lena Lemberg, Finlandia výborná 4/excellent, lok. 4

tř.otevřená-Open class -


 

18573 DIOR v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austria výborná 2/excellent, lok. 2
18574 VILAINE TENTATION des P'tites Obsession, Héléne-Marie Birembaut, Francja výborná 1/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18575 WAIKIKI Extra Namalev, Robert Radawiec výborná 3/excellent, lok. 3

tř.šampionů-Champion class


18576 AMANDA von den Altlichtenwarther, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austria výborná/excellent
18577 ATTRACTION Silesian Cramer, Tatana Kromerova, Czechy výborná/excellent
18578 CHANTAL v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austria velmi dobrá/very good
18579 Chic Choix EMMA LIFAR, . Kares J., Lindroos O., Finlandia výborná 3/excellent, lok. 3
18580 IRISZ Prince Obsession (FCI), Istvan Mate, Węgry výborná 1/excellent, lok. 1, Svět.vítěz/WW, CACIB, CWC/CAC/BOB
18581 NIMOE vom Burgwald, Klaus Trostl, Austria výborná/excellent
18582 Mama Bianca QUEEN OF AFRICA, Riita Hulkkonen, Finlandia výborná 2/excellent, lok. 2, Res.CACIB

tř.veteránů-Veteran class 


18583 BARBAROSSE APOVERY, Karina Kruczek
18584 ERIKA z Bilé Zátoky, Barbara Luszkiewicz výborná/excellent, lok. 1

TOPlist