Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 17.06.2017 16:09:04 

Výstavy 2001-05

Speciální výstava Praha 27. listopadu 2005
                   

  zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: Z.Brotánková


                   

   Výstava se konala již po několikáté v Praze, tentokrát ale v D.Počernicích v hotelu Svornost.

                    Pořadatelem byl klub Pekingských palácových psíků, kteří pořádali Klubovou výstavu.

                    Přihlášeno bylo celkem 17 lvíčků a 28 pekinézů.

                    Sponzorem byla firma Bea natur, která věnovala všem zúčastněným přírodní kosmetiku pro psy.


                   

Vítězové tříd, Vítěz spec.výstavy a BOB obdrželi poháry.


                   

Po skončení výstavy se konala členská schůze a bonitace.


                   

PSI:


                   

mladých:


                   

Chico Noblesa Aura V1,CAJC,ČKŠM

                    (Ich.Herry Noblesa Aura x Honey-Holli Damaro)

                    (P.Pavlíčková)


                   

Christian Noblesa Aura V3

                    (Ich.Herry Noblesa Aura x Honey-Holli Damaro)

                    (Pavlíčková P., Jelínková M.)


                   

Xaver Lion Extra Namelev V2

                    (Ich.Grafit-Grand Damaro x Allia Lion extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

mezitřída:


                   

Jch.Samuel Lion Extra Namelev V1,CAC,ČKŠ,Nejl.pes,Vítěz spec.v.

                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M., Veleman M.+ Doležalová A.)


                   

otevřená:


                   

Bloody Sweaty ze Slunečné zahrady V

                    (JCh.Luis Lion Extra Namelev x Era Enny Lion E.Namelev)

                    (Osuská I., Zajpt T.)


                   

FENY:


                   

mladých:


                   

Chanel Noblesa Aura V1,CAJC,ČKŠM,Nejl.fena,BOB

                    (Ich.Herry Noblesa Aura x Honey-Holli Damaro)

                    (Pavlíčková P.)


                   

mezitřída:


                   

Jch. Ultra Speedie Extra Namelev V1,CAC,ČKŠ

                    (Ch.Ivo z Bílé zátoky x Allia Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

otevřená:


                   

Qualité Lion Extra Namelev V1

                    (Ich.Tiberia Le Petit Phiton x Casia Oranda)

                    (Veleman M., Janečková L.)


                   

JCh.Terry Lion Extra Namelev VD2

                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Happy Lion E.Namelev)

                    (M.Veleman)


                   

vítězů:


                   

Ich.Florance Lion Extra Namelev V1,CAC,ČKŠ,Vítěz spec.v.

                    (Ch.Ivo z Bílé zátoky x Casia Oranda)

                    (Veleman M.)


                   

CH.Gwendy Noblesa Aura V3

                    (Ich.Caspar v.Salzetal x Esara Noblesa Aura)

                    (Pavlíčková P.)


                   

Ich.Ibiza Lion Extra Namelev V2,r.CAC

                    (Ich.Grafit-Grand Damaro x Allia Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M., Valášková L.)


                   

Závěrečné soutěže:


                   

Dítě a pes: 1.místo : Velemanová Nikol

                    Chovatelská skupina: 1.místo: Extra Namelev

                    Vítěz výstavy (BOB lvíček a BOB pekinéz): Chanel Noblesa Aura


                   



                   


                   
                   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------                 NVP Praha 13. listopadu 2005


                   

 


                   

 zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: Z.Brotánková


                   

PSI:


                   

dorost:


                   

York Lion Extra Namelev VN1

                    (Ch.Disneyland´s Dangerous White Winner x Ich.Florance Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M., Coufalová P.)


                   

mladých:


                   

Christian Noblesa Aura V2

                    (Herry Noblesa Aura x Honey-Holli Damaro)

                    (Pavlíčková P., Jelínková M.)


                   

Xaver Lion Extra Namelev V1,CAJC,BOB

                    (Ich.Grafit-Grand Damaro x Allia Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

otevřená:


                   

Jch.Samuel Lion Extra Namelev V1,CAC,NV

                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M., Veleman M.+ Doležalová A.)


                   

Bloody Sweaty ze Slunečné zahrady VD2

                    (Jch:Luis Lion Extra Namelev x Era Enny Lion Extra Namelev)

                    (Osuská I., Zajpt T.)


                   

FENY:


                   

mladých:


                   

Chanel Noblesa Aura V1,CAJC

                    (Herry Noblesa Aura x Honey-Holli Damaro)

                    (Pavlíčková P.)


                   

mezitřída:


                   

Ultra Speedie Extra Namelev V1,CAC,NV

                    (Ivo z Bílé zátoky x Allia Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

otevřená:


                   

Qualité Lion Extra Namelev V1

                    (Ich.Tiberia Le Petit Phiton x Casia Oranda)

                    (Veleman M., Nováková L.)


                   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                   

 Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 4. září 2005


                   

 


                   

  zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: Dušan Paunovič


                   

PSI:


                   

tř.mladých:


                   

Christian Noblesa Aura V1,CAJC

                    (Herry Noblesa Aura x Honey-Holli Damaro)

                    (P.Pavlíčková, M.Jelínková)


                   

tř.otevřená:


                   

Samuel Lion Extra Namelev V1,CAC,CACIB

                    (Disneyland´s numer One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)

                    (M.Veleman, m.Doležalovi)


                   

FENY:


                   

tř.mladých:


                   

Ultra Speedie Extra Namelev V1,CAJC,BOB

                    (Ivo z Bílé zátoky x Allia Lion Extra Namelev)

                    (M.Veleman)


                   

Qualité Lion Extra Namelev V1,CAC,CACIB

                    (Ich.Tiberia Le Petit Phiton x Casia Oranda)

                    (M.Veleman, L.Nováková)


                   



                    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                   
                   

 


                   

Mezinárodní výstava Bratislava 21. srpna 2005 


                   

 


                   

  zapsala: P.Pavlíčková


                   

   rozhodčí: Gajić Ž. (SLO)


                   

PSI:


                   

dorost:


                   

Feidias Faidros É Nobili Locó Frágopole VN

                    ch+maj: Medňanská A.


                   

třída mladých:


                   

Chico Noblesa Aura V1, CAJC, BOB

                    ch+maj: Pavlíčková P.


                   

Christian Noblesa Aura V2

                    Ch: Pavlíčková P., maj.: Jelínková M.


                   

mezitřída:


                   

Balduin von den Altlichtenwarther V1, CAC

                    Ch+maj: Homonnai I+E


                   

třída šampionů:


                   

Boreas Bleys É Nobili Locó Frágopole V2, R.CAC

                    Ch: Medňanská A., maj: ing. Szotáková D.


                   

Herry Noblesa Aura V1, CAC, CACIB

                    Ch: Uhmannová P., maj. Pavlíčková P.


                   

FENY:


                   

třída dorostu:


                   

Faselidé Filai É Nobili Locó Frágopole VN

                    ch+maj: Medňanská A.


                   

třída mladých:


                   

Adelaide Ecstasy Bohemia V2

                    ch+maj: MUDr. Klechová L.


                   

Chanel Noblesa Aura V1, CAJC

                    ch+maj: Pavlíčková P.


                   

třída otevřená:


                   

Amanda von den Altlichtenwarther V2, R.CAC

                    Ch+maj: Homonnai I+E


                   

Nimoe vom Burgwald V1, CAC, CACIB

                    Ch: Dylla F., maj: Trostl K+M


                   

třída šampionů:


                   

Ecstasy Silesian Cramer V2, R.CAC

                    Ch: Krömerová T., maj. MUDr. Klechová L.


                   

Esara Noblesa Aura V1, CAC, R.CACIB

                    Ch: Uhmannová P., maj. Pavlíčková P.


                   

třída veteránů:


                   

Brenda Lavija V1

                    Ch: Lávičková J., maj. Medňanská A.


                   



                    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                   
                   

 


                   

Mezinárodní výstava Bratislava 21. srpna 2005


                   

 


                   

  zapsala: P.Pavlíčková


                   

   rozhodčí: Gajić Ž. (SLO)


                   

PSI:


                   

dorost:


                   

Feidias Faidros É Nobili Locó Frágopole VN

                    ch+maj: Medňanská A.


                   

třída mladých:


                   

Chico Noblesa Aura V1, CAJC, BOB

                    ch+maj: Pavlíčková P.


                   

Christian Noblesa Aura V2

                    Ch: Pavlíčková P., maj.: Jelínková M.


                   

mezitřída:


                   

Balduin von den Altlichtenwarther V1, CAC

                    Ch+maj: Homonnai I+E


                   

třída šampionů:


                   

Boreas Bleys É Nobili Locó Frágopole V2, R.CAC

                    Ch: Medňanská A., maj: ing. Szotáková D.


                   

Herry Noblesa Aura V1, CAC, CACIB

                    Ch: Uhmannová P., maj. Pavlíčková P.


                   

FENY:


                   

třída dorostu:


                   

Faselidé Filai É Nobili Locó Frágopole VN

                    ch+maj: Medňanská A.


                   

třída mladých:


                   

Adelaide Ecstasy Bohemia V2

                    ch+maj: MUDr. Klechová L.


                   

Chanel Noblesa Aura V1, CAJC

                    ch+maj: Pavlíčková P.


                   

třída otevřená:


                   

Amanda von den Altlichtenwarther V2, R.CAC

                    Ch+maj: Homonnai I+E


                   

Nimoe vom Burgwald V1, CAC, CACIB

                    Ch: Dylla F., maj: Trostl K+M


                   

třída šampionů:


                   

Ecstasy Silesian Cramer V2, R.CAC

                    Ch: Krömerová T., maj. MUDr. Klechová L.


                   

Esara Noblesa Aura V1, CAC, R.CACIB

                    Ch: Uhmannová P., maj. Pavlíčková P.


                   

třída veteránů:


                   

Brenda Lavija V1

                    Ch: Lávičková J., maj. Medňanská A.


                   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                   


                   


                   

MVP Bratislava 20. srpna 2005


                   

   rozhodčí: rozhodčí: Radnetter Silvia (A)


                   

PSI:


                   

dorost:


                   

Feidias Faidros É Nobili Locó Frágopole VN

                    (ch+maj: Medňanská A.)


                   

třída mladých:


                   

Chico Noblesa Aura V1, CAJC, BOB

                    ch+maj: Pavlíčková P.


                   

Christian Noblesa Aura V2

                    Ch: Pavlíčková P., maj.: Jelínková M.


                   

mezitřída:


                   

Balduin von den Altlichtenwarther V1, CAC, CACIB

                    Ch+maj: Homonnai I+E


                   

třída šampionů:


                   

Boreas Bleys É Nobili Locó Frágopole V2, R.CAC

                    Ch: Medňanská A., maj: ing. Szotáková D.


                   

Herry Noblesa Aura V1, CAC, R.CACIB

                    Ch: Uhmannová P., maj. Pavlíčková P.


                   

FENY:


                   

třída dorostu:


                   

Faselidé Filai É Nobili Locó Frágopole VN

                    ch+maj: Medňanská A.


                   

třída mladých:


                   

Chanel Noblesa Aura V1,CAJC

                    ch+maj: Pavlíčková P.


                   

třída otevřená:


                   

Amanda von den Altlichtenwarther V2, R.CAC, R.CACIB

                    Ch+maj: Homonnai I+E


                   

Nimoe vom Burgwald V1, CAC, CACIB

                    Ch: Dylla F., maj: Trostl K+M


                   

třída šampionů:


                   

Esara Noblesa Aura V1, CAC

                    Ch: Uhmannová P., maj. Pavlíčková P.


                   

třída veteránů:


                   

Brenda Lavija V1

                    Ch: Lávičková J., maj. Medňanská A.


                   

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                   


                   

MVP Brno 3. července 2005


                   

 


                   

   zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: rozhodčí: Gajic Željko (SLO)


                   

PSI:


                   

dorost:


                   

CHristian Noblesa Aura VN1

                    (Herry Noblesa Aura x Honey-Holli Damaro)

                    (P.Pavlíčková, M.Jelínková)


                   

tř.mladých:


                   

Cool Drink Silesian Cramer V1,CAJC

                    (Thomas Silesian Cramer x Xmy Surprise Sil.Cramer)

                    (T.Krömerová, I.Dvořáková)


                   

tř.šampionů:


                   

Ch.Thomas Silesian Cramer V1,CAC,CACIB,BOB

                    (Ashford´s Jemal at Burgwald x Amberlynn Gold Cramer)

                    (Krömerová T., Pyszná A.)


                   

CH.Herry Noblesa Aura V2,r.CAC,r.CACIB

                    (Caspar v.Salzetal x Hanovarian Rapunzel)

                    (P.Pavlíčková,Ing.J.Ekrová)


                   

FENY:


                   

tř.mladých:


                   

Adellaide Ecstasy Bohemia V2

                    (Thomas Silesian Cramer x Ecstasy Silesian Cramer)

                    (MUDr.L.Klechová)


                   

Ultra Speedie Extra Namelev V1,CAJC

                    (Ivo z Bílé zátoky x Allia Lion Extra Namelev)

                    (M.Veleman)


                   

mezitřída:


                   

Terry Lion Extra Namelev V1,CAC,r.CACIB

                    (Disneylandˇs Numer One-Red Baron x Happy Lion Extra Namelev)

                    (M.Veleman)


                   

tř.otevřená:


                   

Rena z Bílé zátoky V1,CAC,CACIB

                    (Sammy v.Kieselgrund x Ester z Bílé zátoky)

                    (I.Šedivá, M.Veleman)


                   

tř.veteránů:


                   

Caroline Blond Silesian Cramer V1,Nejl.veterán

                    (Timebandit v.Kieselgrund x Amberlynn Gold Cramer)

                    (Krömerová T.,MUDr.Klechová L.)


                   

Fena RENA z Bílé zátoky splnila podmínky pro získání titulu Český šampion.


                   



                    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                   

Mezinárodní výstava Litoměřice 22. května 2005


                   

 


                   
                   

 zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: rozhodčí: Ing.L.Jančík


                   

PSI:


                   

dorost:


                   

Cool Drink Silesian Cramer VN

                    (Thomas Silesian Cramer x Xmy Surprise Silesian Cramer)

                    (T.Krömerová, I.Dvořáková)


                   

mezitřída:


                   

JCH. Samuel Lion E. Namelev V1,CAC,CACIB,BOB

                   

                   


                   

FENY:


                   

tř.mladých:


                   

JCH.Terry Lion E. Namelev V1,CAJC


                   



                   


                   
                   

 


                   
                   

 zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: MVDr.E.Minova (Macedonia)


                   

PSI:


                   

mezitřída:


                   

Samuel Lion Extra Namelev V1,CAC,CACIB,BOB

                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

otevřená:


                   

Herry Noblesa Aura V1,CAC,r.CACIB

                    (Caspar v.Salzetal x Hanovarian Rapunzel)

                    (Uhmannová P.,Ing.Ekrová J.)


                   

FENY:


                   

tř.mladých:


                   

Denny z Krásného botiče VD

                    (Dominic Noblesa Aura x Benitta Gympa z Krásného botiče)

                    (K.Pangrácová, P.Komínková)


                   

tř.otevřená:


                   

Gwendy Noblesa Aura V1,CAC,CACIB


                   



                    ---------------------------------------------------------------


                   

Mezinárodní výstava Č.Budějovice 24. dubna 2005


                   

 


                   

 zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: Mgr.Z.Brotánková


                   

PSI:


                   

mezitřída:


                   

Samuel Lion Extra Namelev V1

                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)

                    (M.Veleman+A.Doležalová)


                   

tř.otevřená:


                   

Herry Noblesa Aura V1,CAC,CACIB

                    (Caspar v.Salzetal x Hanovarian Rapunzel)

                    (P.Uhmannová, Ing.J.Ekrová)


                   

tř.veteránů:


                   

Ben z Bílé zátoky V1, Nejl.veterán

                    (Don Juan v.d.Büngener Heide x Bonny v.Kieselgrund)

                    (I.Šedivá, G.Bártová)


                   

FENY:


                   

tř.mladých:


                   

Terry Lion Extra Namelev V1,CAJC

                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Happy Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

tř.otevřená:


                   

Gwendy Noblesa Aura V1,CAC,r.CACIB

                    (Caspar v.Salzetal x Esara Noblesa Aura)

                    (P.Uhmannová, Ing.J.Ekrová)


                   

tř.šampionů:


                   

CH.Karina z Bílé zátoky V2,r.CAC

                    (Sammy v.Kieselgrund x Lady Sunshine v.Kieselgrund)

                    (I.Šedivá, G.Bártová)


                   

Ich.Ibiza Lion Extra Namelev V1,CAC,CACIB,BOB

                    (Ich.Grafit-Grand Damaro x Allia Lion Extra Namelev)

                    (M.Veleman, L.Valášková)


                   

Fena Terry Lion E.Namelev splnila podmínky pro tituly: Junior šampion a Klubový junior šampion.

                   


                   

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                   


                   

 Klubová výstava Hradec Králové 16. dubna 2005


                   

 


                   
                   

zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: rozhodčí: P.Řehánek


                   

PSI:


                   

dorost:


                   

Cool Drink Silesian Cramer VN1


                   


                   



                    (Ch.Thomas Silesian Cramer x Xmy Surprise Silesian Cramer)

                    (T.Krömerová, I.Dvořáková)


                   

tř.mladých:


                   

Romeo Lion Extra Namelev V1,CAJC,ČKŠM


                   


                   



                    (JCh.Disneyland´s Number One-Red Baron x ICh.Florance Lion Extra Namelev)

                    (M.Veleman, A.Hajská)


                   

Bloody Sweaty ze Slunečné zahrady V2


                   


                   



                    (JCh.Luis Lion Extra Namelev x Era Enny Lion Extra Namelev)

                    (I.Osuská, T.Zajpt)


                   

mezitřída:


                   

Samuel Lion Extra Namelev V1,CAC,ČKŠ


                   


                   



                    (JCh.Disneyland´s Number One-Red Baron x Allia Lon Extra Namelev)

                    (M.Veleman)


                   

tř. otevřená :


                   

Herry Noblesa Aura V1,CAC,ČKŠ,KV,Nejl.pes,BOB

                    (ICh.Caspar v.Salzetal x JCh.Hanovarian Rapunzel)

                    (P.Uhmannová, J.Ekrová)


                   

Talisman Silesian Cramer V2


                   


                   



                    (Ashford´s Jemal at Burgwald x Amberlyn Gold Cramer CS)

                    (T.Krömerová, T.Klimčík)


                   

tř.vítězů:


                   

Ch.Harry-Handsome Damaro V1,CAC, ČKŠ


                   


                   



                    (Highlander v.d. Strücker x Fanny-Favorita Damaro)

                    (Luszkiewicz B.)


                   

Ch.Archie Ethanick V2, r.CAC

                    (ICh.Grafit-Grand Damaro x Celesta Lví král)

                    (P.Pavlištová, Y.Volfová)


                   

FENY:


                   

tř.mladých:


                   

Terry Lion Extra Namelev V1,CAJC,ČKŠM


                   


                   



                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Happy Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

tř.otevřená:


                   

Gwendy Noblesa Aura V1,CAC,ČKŠ,KV,Nejl.fena


                   


                   



                    (Ich.Caspar v.Salzetal x JCh.Esara Noblesa Aura)

                    (P.Uhmannová, M.Sklenářová)


                   

Rena z Bílé zátoky V2,r.CAC


                   


                   



                    (Sammy v.Kieselgrund x Ester z Bílé zátoky)

                    (I.Šedivá, M.Veleman)


                   

Aischa-Sweaty ze Slunečné zahrady VD3


                   


                   



                    (ICh.Grafit-Grand Damaro x Era Enny Lion Extra Namelev)

                    (I.Osuská)


                   

tř.vítězů:


                   

Ch.Gejsza-Gala Damaro V1


                   


                   



                    (Namor v.Kieselgrund x Emely v.Kieselgrund)

                    (B.Luszkiewicz)


                   

tř.veteránů:


                   

ICh.Erika z Bílé zátoky V1,Nejl.veterán


                   


                   



                    (Namor v.Kieselgrund x Emely v.Kieselgrund)

                    (I.Šedivá, B.Luszkiewicz)


                   



                    -----------------------------------------------------------------------


                   

 MVP Brno 13. února 2005


                   

zapsala: J.Velemanová


                   

   rozhodčí: rozhodčí: T.Kučera


                   

PSI:


                   

tř.mladých:


                   

Samuel Lion Extra Namelev V1,CAJC,BOB

                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

mezitřída:


                   

Herry Noblesa Aura V1,CAC,CACIB

                    (Caspar v.Salzetal x Hanovarian Rapunzel)

                    (Uhmannová P.,Ing.Ekrová J.)


                   

tř.šampionů:


                   

Ch.Harry-Handsome Damaro V2,r.CAC

                    (Highlander v.d. Strücker x Fanny-Favorita Damaro)

                    (Luszkiewicz B.)


                   

Ch.Thomas Silesian Cramer V1,CAC,r.CACIB

                    (Ashford´s Jemal at Burgwald x Amberlynn Gold Cramer)

                    (Krömerová T., Pyszná A.)


                   

FENY:


                   

tř.mladých:


                   

Terry Lion Extra Namelev V1,CAJC

                    (Disneyland´s Number One-Red Baron x Happy Lion Extra Namelev)

                    (Veleman M.)


                   

mezitřída:


                   

Avalanche Silesian Cramer V1,CAC,r.CACIB

                    (Ich.Timebandit v.Kieselgrund x Ch.Tiffany Silesian Cramer)

                    (Krömerová T.)


                   

tř.otevřená:


                   

Atraction Silesian Cramer V1,CAC,CACIB dtto


                   

tř.šampionů:


                   

Tiffany Silesian Cramer VD1

                    (Ashford´s Jemal at Burgwald x Amberlynn Gold Cramer)

                    (Krömerová T.)


                   

Ecstasy Silesian Cramer VD2

                    (Timebandit v.Kieselgrund x Adellynn Black Cramer)

                    (Krömerová T., MUDr.Klechová L.)


                   

tř.veteránů:


                   

Caroline Blond Silesian Cramer V1,Nejl.veterán

                    (Timebandit v.Kieselgrund x Amberlynn Gold Cramer)

                    (Krömerová T.,MUDr.Klechová L.)


                   

V odpolední soutěži získal Samuel titul Nejkrásnější mladý pes výstavy .

                    Získal také titul Český junior šampion a Klubový junior šampion
.


Výstavy 2004... 

Speciální výstava Praha 14. listopad 2004

  zapsala: J.Velemanová 

 rozhodčí: M.Redlicki (PL)

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------


  Národní výstava Brno 26. září 2004

 

 zapsala: J.Velemanová

 rozhodčí: CH. Klotz (D)

PSI

MLADÝCH:

Samuel Lion Extra Namelev V1, CAJC
(O:Disneyland´s Number One Red Baron, M: Allia Lion Extra Namelev)
(Ch:Veleman M, M: M.Veleman+A.Doležalová)

OTEVŘENÁ:

Yesterday Silesian Cramer V1, CAC, NV
(O:Timebandit v.Kieselgrund, M:Lyrica Silesian Cramer)
(Ch:Krömerová T.,M:Kempný K.Ing.)

FENY

MEZITŘÍDA:

Attraction Silesian Cramer V1
(O:Ich.Timebandit v.Kieselgrund, M:CH.Tiffany Silesian Cramer)
(Ch+M: Krömerová T.)

Disenk Djaunet É Nóbilí Locó Frágopole D
(O:Ich.Dominic Noblesa Aura, M:Astarté É Nóbilí Locó Frágopole)
(Ch:Medňanská, M:Brablcová H.)

OTEVŘENÁ:

Avalanche Silesian Cramer V1,CAC
(O:Ich.Timebandit v.Kieselgrund, M:CH.Tiffany Silesian Cramer)
(CH+M: Krömerová T.)

Caroline Blond Silesian Cramer VD
(O:Ich.Timebandit v.Kieselgrund, M:Amberlynn Gold Cramer)
(Ch:Krömerová T., M:Vilímcová G.)

Rena z Bílé zátoky V2
(O:Sammy v.Kieselgrund, M:Ester z Bílé zátoky)
(Ch: Šedivá I., M: Veleman M.)

VÍTĚZU:

Ich.Amberlynn Gold Cramer VD
(O:Ch.Don Juan v.d.Büngener Heide, M:Ich.Catrin z Bílé zátoky)
(Ch+M: Krömerová T.)

Ich.Florance Lion Extra Namelev V1,CAC,NV,BOB
(O:Ivo z Bílé zátoky, M:Casia Oranda)
(Ch+M: Veleman M.)

VETERANU:

Ich.Catrin z Bílé zátoky V1
(O:Danny v.Kieselgrund, M:Emely v. Kieselgrund)
(Ch: Šedivá I, M:Krömerová T.)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Klubová výstava Znojmo 25. září 2004 

 


   zapsala: J.Velemanová

 

 zapsala: N.Velemanová

   rozhodčí: Mgr.Božena Ovesná

Výstava se konala za teplého slunečného dne. Přihlášených bylo 6 lvíčků. Nastoupilo jenom 5.

Všichni byli oceněni známkou výborný.

PSI

MEZITŘÍDA:

Herry Noblesa Aura V1, CAC, CACIB
(o:Caspar v. Salzetal, m: Hanovarian Rapunhzel)
(P.Uhmanová / Ing.J.Ekrová)

OTEVŘENÁ:

Archie Ethanick V1, CAC, R.CACIB
(Ich.Grafit-Grand Damaro x Celesta Lví král)
(P.Pavlištová, Y.Volfová)

FENY

MEZITŘÍDA:

Gwenda Noblesa Aura V1, CAC
(o:Cspar v. Slzetal, m.Easa Noblesa Aura)
(P.Uhmanová, Ing.J.Ekrová)

OTEVŘENÁ:

Rena z Bílé zátoky V1, CAC, R.CACIB
(Sammy v.Kieselgrund x Ester z Bílé zátoky)
(I.Šedivá, M.Veleman)

ŠAMPIONU:

Ich.Florance Lion Extra Namelev V1, CAC, CACIB, BOB
(o: Ivo z Bílé zátoky, m: Casia Oranda)
(M.Veleman)


 

 

 MVP Brno 27. června 2004

 zapsala: J.Velemanová

   rozhodčí: rozhodčí: Gajic Željko (SLO)

Na výstavu se přihlásilo rekordních 18 lvíčků (10 psů a 8 fen, 2 nepřijeli). Byla jsem zvědavá,

 jak postaví velmi početnou třídu psů, ve které byl i vítěz loňské speciální výstavy. Když tato pětičlenná skupinka psů

tř. otevřené nastoupila, nastalo velké překvapení při vyhlášení výsledků. V konkurenci velmi pěkných jedinců

z Čech a Polska se objevil psík z Rakouska, který byl ve velmi špatné výstavní kondici a přesto mu rozhodčí zadal

známku V2, r.CAC . Podivně dopadla i tř.šampionů-fen.

PSI

MLADÝCH:

Herry Noblesa Aura V1, CAJC, BOB
(Caspar v. Salzetal x Hanovarian Rapunzel)
(Uhmannová P., Ekrová J.)

OTEVŘENÁ:

Rainbow Silesian Cramer V1, CAC, CACIB
(Timebandit v. Kieselgrund x Amberlynn Gold Cramer)
(T.Krömerová, T.Klimčík)

Vitalys v.d. Büngerner Heide V2, r.CAC
(Questern des Bles d´Or Chartrains x Tanja-Baby Büng.H.)
(Jansen Irmgard, E.Homonnai)

Archie Ethanick V3
(Grafit-Grand Damaro x Celesta Lví král)
(P.Pavlištová, Y.Volfová)

Ceik Aya Alwaro V4
(Król Macius I Czupurny Puszek x Barbarosse Apovery)
(K.Kruczek, W.Kosalka)

Harry-Handsome Damaro V
(Highlander v.d. Strücker x Fanny-Favorita Damaro)
(B.Luszkiewicz)

ŠAMPIONU:

Ch. Dominic Noblesa Aura V1, CAC, r.CACIB
(Buggy Noblesa x Hanovarian Rapunzel)
(P.Uhmannová, J.Ekrová)

Ch.Thomas Silesian Cramer V2, r.CAC
(Ashford´s Jemal at Burgwald x Amberlynn Gol Cramer)
(T.Krömerová, A.Pyszná)

Ch.Uncle Joshi v.d. Büngerner Heide V3
(Tonio v.d.Büng.Heide x Irmélie v.d.Büng.Heide)
(Jansen Irmgrad, E.Homonnai)

FENY

MLADÝCH:

Attraction Silesian Cramer V1, CAJC
(Timebandit v.Kieselgrund x Tiffany Silesian Cramer)
(T.Krömerová)

Gwendy Noblesa Aura V2
(Caspar v.Salzetal x Esara Noblesa Aura)
(P.Uhmannová, J.Ekrová)

OTEVŘENÁ:

Cenna Aya Alwaro V1, CAC, CACIB
(Król Macius I Czupurny Puszek x Barbarosse Apovery)
(K.Kruczek)

Rena z Bílé zátoky V2,r.CAC, r.CACIB
(Sammy v. Kieselgrund x Ester z Bílé zátoky)
(I.Šedivá, J.Velemanová)

Caroline Blond Silesian Cramer V3
(Timebandit v.Kieselgrund x Amberlynn Gold Cramer)
(T.Krömerová, L.Klechová)

ŠAMPIONU:

Ch.Ecstasy Silesian Cramer V1, CAC
(Timebandit v.Kieselgrund x Adellynn Black Cramer)
(T.Krömerová, L.Klechová)

Ch.Fanny-Favorita Damaro VD
(Tiberia le Petit Phiton x Erika z Bílé zátoky)
(B.Luszkiewicz)


 

 

 

 MVP Litoměřice 23. května 2004

 

  zapsala: J.Velemanová

   rozhodčí: Leoš Jančík

Na květnovou výstavu bylo přihlášeno 9 lvíčků, posouzeno 7. Posuzoval pan L.Jančík, který lvíčky dostal již podruhé,

i když na ně původně nebyl delego ván. Stává se již pravidelností, že posuzuje úplně někdo jiný, než bylo uvedeno

v propozicích. Podle mne se ale zhostil své povinnosti celkem dobře.
Po skončení výstavy se konala bonitace, na kterou se přihlásili 4 lvíčci. Bonitační komise: rozhodčí pí. Brotánková,

P.Pavlíčková, M.Veleman.

PSI

MLADÝCH:

Herry Noblesa Aura V1, CAJC, BOB
(Caspar v. Salzetal x Hanovarian Rapunzel)
(Uhmannová P., Ekrová J.)

Xanadu-one Moment in Time Disneyland´s V2
(Ch.Phoebus de Shery Mazarif x Disneyland´s Wondering Star Girl)
(U.Geipel)

MEZITŘÍDA:

Cliff z Krásného Botiče V1, CAC
(Dominic Noblesa Aura x Olinka z Bílé zátoky)
(K.Pangrácová x J.Svatošová)

Falco Noblesa Aura VD2
(Król Marcius I Czupurny Puszek x Hanovarian Rapunzel)
(P.Uhmannová x M.Erbenová, A.Breichová)

FENY

MLADÝCH:

Gwendy Noblesa Aura V1, CAJC
(Caspar v. Salzetal x Esara Noblesa Aura)
(Uhmannová P., Sklenářová M.)

MEZITŘÍDA:

Unbelieving Girl v. Grundbachtal V1, CAC, CACIB
(Caspar v. Salzetal x Bijou v. Grundbachtal)
(Eckhardt x U.Geipel)

OTEVŘENÁ:

Rena z Bílé zátoky V1, CAC, r.CACIB
(Sammy v. Kieselgrund x Ester z Bílé zátoky)
(I.Šedivá x J.Velemanová)

 
BOB Herry Noblesa Aura
Gwendy Noblesa Aura
CAJC Gwendy Noblesa Aura
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

Mezinárodní výstava Luxemburg 28. března 2004 

 

   rozhodčí: Mr.Valerio Nataletti (I)

PSI

DOROSTU:

Hot Chili´s And Simon Says VN
(Drande M., Dranden G.)

MLADÝCH:

Herry Noblesa Aura V1, Lux.champion mladých
(Uhmannová P., Ekrová J.)

ŠAMPIONU:

Dominic Noblesa Aura V2,res.CACL
(Uhmannová P., Ekrová J.)

Majestic Court Dande Lion V3
(Richland J.)

Silver Coat´s Mr Ice-Man V1,CACL,CACIB, BOB, Champion de Luxembourg
(Elfner T., Petersen V.)

OTEVŘENÁ:

Lowenhart Chance Delavie V1, CACL, res.CACIB
(Horne L., Lemanzik B.)

FENY

MLADÝCH:

Crazy Gremlin´s Undying Lady V1, Lux.champion mladých
(Lemanzik B., Miller U.+A.)

Gwendy Noblesa Aura V2
(Uhmannová P., Sklenářová M.)

ŠAMPIONU:

Esara Noblesa Aura V1, CACL, CACIB, Champion de Luxembourg
(Uhmannová P., Pavlíčková P.)

Jollinar vom Burgwald V2,res.CACL,res.CACIB
(Felizitas D.)

T´as le Look des Blés d´or Chartrains V3
(Heger A.)

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 MVP Litoměřice 23.května 2004

 

   zapsala: J.Velemanová

   rozhodčí: Olga Dolejšová

PSI

DOROSTU:

Samuel Lion Extra Namelev VN1
(Jch.Disneyland´s Number One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)
(M.+J.Velemanovi)

OTEVŘENÁ:

Archie Ethanick V1, CAC, NV
(Ich.Grafit-Grand Damaro x Celesta Lví král)
(P.Pavlištová, Y.Volfová)

FENY

DOROSTU:

A´bel Aime Chic Neverindig Delight VN1
(Jch.Disneyland´s Number One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)
(M.Křížová, M.Topolová)

MLADÝCH:

Qualité Lion Extra Namelev V1, CAJC
(Tiberia Le Petit Phiton x Casia Oranda)
(M.Veleman, L.Nováková)

OTEVŘENÁ:

Daphne Lví král V2, r.CAC
(Grafit-Grand Damaro x Althea Gladys)
(A.Šimková,M.Křížová)

Rena z Bílé zátoky V1, CAC, NV, BOB
(Sammy v.Kieselgrund x Ester z Bílé zátoky)
(I.Šedivá, J.Velemanová)

VÍTĚZU:

Ch.Ibiza Lion Extra Namelev V1, CAC
(Ich.Grafit-Grand Damaro x Allia Lion Extra Namelev)
(M.Veleman, L.Valášková)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Národní výstava Mladá Boleslav 27. července 2004 

 

   rozhodčí: CH.Klotz, D

   Sponzoři:
ZOO prodejna - chovatelské potřeby Třebíč
CANDY s.r.o. - distribuce krmiv K9 a Nutram
Občanské sdružení Zelené údolí ve Znojmě
Firma Znovín, Znojmo
p.Němec - kosmetika 1All systems

Všem sponzorům a pořadatelům děkujeme.

 
 

PSI

DOROST:

1.Baldvin von den Altlichtenwarther löwen VN
(Uncle Joshi von der Büngerner Heide x Veronique von der Büngerner Heide)
(ch:Homonnai Istvan und Erika m:Homonnai Istvan und Erika, A)

MLADÝCH:

2.Samuel Lion Extra Namelev V1,CAJC,ČKŠM


(o:Disneyland´s Number One-Red Baron m:Allia Lion Extra Namelev)
(ch:Veleman Miloslav m:Velemanovi M.& J.)

2a.Derek Aya Alwaro VD2


(o:Thomas Silesian Cramer m:Barbarosse Apovery)
(ch:Kruczek Karina m:Cisowska Aneta, PL)

MEZITŘÍDA:

3.Herry Noblesa Aura V1,CAC,ČKŠ


(o:Caspar v. Salzetal m:Hanovarian Rapunzel)
(ch:Uhmannová Pavla m:Ekrová Jana)

OTEVŘENÁ:

4.Falco Noblesa Aura VD1
(o:Król Marcius I. Czupurny Puszek m:Hanovarian Rapunzel)
(ch:Uhmannová Pavla m:Erbenová Markéta)

VÍTĚZU:

5.Dominic Noblesa Aura V1,CAC,ČKŠ,Klub.vítěz, Nejl.pes,BOB


(o:Buggy Noblesa m:Hanovarian Rapunzel)
(ch:Uhmanová Pavla m:Ekrová Jana)

6.Harry-Handsome Damaro D


(o:Highlander v.d. Strücker m :Fanny Favorita Damaro)
(ch:Luszkiewicz Barbara m:Luszkiewicz Barbara PL)

7.Rainbow Silesian Cramer V3


(o:Timebandit v. Kieselgrund m:Amberlynn Gold Cramer)
(ch:Krömerová Taťána m:Klimčík Tomáš )

8.Vitalys von der Büngerner Heide V2,r.CAC


(o:Questern Des Bles D´Or Chartrains m:Tanja-Baby von der Büngerner Heide)
(ch:Irmgard Sofia Jansen m:Homonnai Istvan und Erika, A)

VETERÁNU:

9.Highlander v.d. Strücker V1,Nejl.veterán
(o:Marron of Baluchistan m:X-Sarah von der Büngerner Heide)
(ch:Jose Van Velzen m:Luszkiewicz Barbara, PL)

FENY

MLADÝCH:

10.Attraction Silesian Cramer V1,CAJC,ČKŠM


(o:Timebandit v. Kieselgrund m:Tiffany Silesian Cramer)
(ch:Krömerová Taťána m:Krömerová Taťána)

MEZITŘÍDA:

11.Avalanche Silesian Cramer V1,CAC,ČKŠ,Klub.vítěz,Nejl.fena


(o:Timebandit v. Kieselgrund m:Tiffany Silesian Cramer)
(ch:Krömerová Taťána m:Krömerová Taťána)

12.Disenk Djaunet ÉNóbilí Locó Frágopole nepřijela
(o:Dominic Noblesa Aura m:Astarté ÉNóbilí Locó Frágopole)
(ch:Medňanská Andrea m:Brablcová Hana)

13.Gwendy Noblesa Aura V3
(o:Caspar v. Salzetal m:Esara Noblesa Aura)
(ch:Uhmannová Pavla m:Sklenářová Markéta)

14.Qualité Lion Extra Namelev V2,r.CAC


(o:Tiberian Le Petit Phiton m:Casia Oranda)
(ch:Veleman Miloslav m:Nováková Ludmila)

OTEVŘENÁ:

15.Fanny Favorita Damaro VD
(o:Tiberia Le Petit Phiton m:Erika z Bílé zátoky)
(ch:Luszkiewicz Barbara m:Luszkiewicz Barbara, PL)

16.Rena z Bílé zátoky V1,CAC,ČKŠ


(Sammy v.Kieselgrund x Ester z Bílé zátoky)
(I.Šedivá, J.Velemanová)

VÍTĚZU:

17.Cenna Aya Alwaro V2,r.CAC


(o:Król Marciu´s I Czupurny Puszek m:Barbarosse Apovery)
(ch:Kruczek Karina m:Kruczek Karina, PL)

18.Florance Lion Extra Namelev V1,CAC,ČKŠ


(o:Ivo z Bílé zátoky m:Casia Oranda)
(ch:Veleman Miloslav m:Velemanovi M.&J.)

19.Gejsza - Gala Damaro D


(o:Highlander v.d. Strucker m:Erika z Bílé zátoky)
(ch:Luszkiewicz Barbara m:Luszkiewicz Barbara, PL)

VETERÁNU:

20.Erika z Bílé zátoky V1,Nejl.veterán
(o:Namor v. Kieselgrund m:Emely v. Kieselgrund)
(ch:Šedivá Irena m:Luszkiewicz Barbara,PL)

 

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

   SVP Praha 14. listopad 2004  Sponzoři výstavy: Royal Canin, Bea Natur, Biofaktory Praha, Bento Kronen

   zapsala: J.Velemanová

   rozhodčí: M.Redlicki (PL)

 

Chtěla bych poděkovat všem sponzorům za věcné ceny a pořadatelům za zdárný průběh výstavy.

Na výstavu bylo přihlášeno celkem 167 psů (lvíček 18,pekinéz 27,mops 46,pudl 76).

PSI

MLADÝCH:

ROMEO LION Extra Namelev VD
(Disneyland's Number One-Red Baron x Florance Lion Extra Namelev)
(M.Veleman, A.Hajská)

SAMUEL LION Extra Namelev V1, CAJC, ČKŠM, Nejl.pes, BOB
(Disneyland's Number One-Red Baron x Allia Lion Extra Namelev)
(M.Veleman, m.Velemanovi+ m.Doležalovi)

MEZITŘÍDA:

HERRY Noblesa Aura V
(Caspar v.Salzetal x Hanovarian Rapunzel)
(P.Uhmannová, J.Ekrová,Ing.)

OTEVŘENÁ:

ARCHIE Ethanick nepřijel
(Grafit-Grand Damaro x Celesta Lví král)
(P.Pavlištová, Y.Volfová)

VITĚZU:

DOMINIC Noblesa Aura V1,CAC,ČKŠ,Vítěz spec.výstavy
(Buggy Noblesa x Hanovarian Rapunzel)
(P.Uhmannová, J.Ekrová,Ing.)

HARRY-HANDSOME Damaro nepřijel
(Highlander v.d. Strücker x Fanny Favorita Damaro)
(B.Luszkiewic, B.Luszkiewicz)

VETERANU:

HIGHLANDER v.d. Strücker nepřijel
(Marron of Baluchistan x X-Sarah v.Büngener Heide)
(J.Van Velzen, B.Luszkiewicz)

FENY

TŘÍDA ŠTĚŇAT:

BELLE JACQUELIN Neverending Delight nenastoupila
(Ceik Aya Alwaro x Jet'Aime Lion Extra Namelev)
(M.Křížová, M.Křížová)

BLAGUEUR ODETTE Neverending Delight Nejl.štěně
(Ceik Aya Alwaro x Jet'Aime Lion Extra Namelev)
(M.Křížová, L.Chadrabová)

TŘÍDA DOROSTU:

TERRY LION Extra Namelev VN
(Disneyland's Number One-Red Baron x Happy Lion Extra Namelev)
(M.Veleman, M.+J.Velemanovi)

TŘÍDA MLADÝCH:

A'BEL AIME CHIC Neverending Delight VD
(Disneyland's Number one-Red Baron x Jet'Aime Lion-Extra Namelev)
(M.Křížová, M.Topolová)

MEZITŘÍDA:

GWENDY Noblesa Aura V2,r.CAC
(Caspar v.Salzetal x Esara Noblesa Aura)
(P.Uhmannová, M.Sklenářová)

QUALITÉ LION Extra Namelev V1,CAC,ČKŠ
(Tiberia Le Petit Phiton x Casia Oranda)
(M.Veleman, L.Nováková)

OTEVŘENÁ:

DAPHNE Lví král VD
(Grafit-Grand Damaro x Althea Gladys)
(A.Šimková, M.Křížová)

VÍTĚZU:

Ich.Florance Lion Extra Namelev V1,CAC,ČKŠ,Nejl.fena,Vítěz spec.v.
(O:Ivo z Bílé zátoky, M:Casia Oranda)
(Ch+M: Veleman M.)

GEJSZA-GALA Damaro nepřijela
(Highlander v.d. Strücker x Erika z Bilé Zátoky)
(B.Luszkiewicz , B.Luszkiewicz)

VETERANU:

CASIA Oranda V1,Nejl.veterán
(Don Juan v.d.Büngener Heide x Aranka Lavija)
(H.Sojková, M.+J.Velemanovi)

ERIKA z Bilé Zátoky nepřijela
(Namor v. Kieselgrund x Emely v. Kieselgrund)
(I.Šedivá, B.Luszkiewicz)

 

 

Výstavy 2003... 
Klubová výstava 2003 
 
Klubová výstava 1.6.03 Velké Němčice

 

   zapsala: Velemanová

   rozhodčí: P.Řehánek

PSI:

TŘ.MLADÝCH
1. Falco Noblesa Aura nar.18.8.2002 ..V2
   O: Król Macius i Czupurny Puszek
   M: Hanovarian Rapunzel
   Chovatel: Uhmannová Pavla
   Majitel: Erbenová Markéta
2. Harry-Handsome Damaro nar.06.06.2002 ..V3
   O: ICH.Highlander v.d.Strücker
   M: CH.Fanny-Favorita Damaro
   Chovatel: Barbara Luszkiewicz
   Majitel: Barbara Luszkiewicz
3. Yesterday Silesian Cramer nar.11.04.2002 ..V1,CAJC,ČKŠM
   O: ICH.Timebandit v. Kieselgrund
   M: Lyrica Silesian Cramer
   Chovatel: Krömerová Taťána
   Majitel: Ing.Kamil Kempný

MEZITŘÍDA
4. Luis Lion Extra Namelev nar.02.02.2002 ..V1,CAC,ČKŠ
   O: CH.Caspar v.Salzetal
   M: Happy Lion Extra Namelev
   Chovatel: Veleman Miloslav
   Majitel: Velemanová Jitka

OTEVŘENÁ
5. Rainbow Silesian Cramer nar.26.5.2000 ..VD
   O: Timebandit v.Kieselgrund
   M: Amberlyn Gold Cramer CS
   Chovatel: Krömerová Taťána
   Majitel: Ing.Klimčík Tomáš

VÍTĚZU
6. Dominic Noblesa Aura nar.23.5.1999 ..V1,CAC,ČKŠ,KLUBOVÝ VÍTĚZ,NEJLEPŠÍ PES
   O: Buggy Noblesa CS
   M: Hanovarian Rapunzel
   Chovatel: Uhmannová Pavla
   Majitel: Ing.Ekrová Jana

VETERÁNU
7. Highlander v.d. Strücker nar.25.021993 ..V1
   O: ICH.Marrow of Baluchistan
   M: X-Sarah v.d.Büngener Heide
   Chovatel: Jose Van Velzen
   Majitel: Barbara Luszkiewicz

FENY

MLADÝCH
8. Cenna Aya Alwaro nar.08.06.2002 ..V2
   O: CH.Król Macius I Czupurny Puszek
   M: CH.Barbarosse Apovery
   Chovatel: Kruczek Karina
   Majitel: Kruczek Karina
9. Daphne Lví Král nar.02.05.2002 ..V1,CAJC,ČKŠM,NEJLEPŠÍ FENA,BOB
   O: ICH.Grafit Grand Damaro
   M: ICH.Althea Gladys
   Chovatel: Šimková Alena
   Majitel: Křížová Martina
10. Honey-Holli Damaro nar.06.06.2002 ..V3
   O: ICH.Highlander v.d.Strücker
   M: Fanny Favorita Damaro
   Chovatel: Luszkiewicz Barbara
   Majitel: Ing.Ekrová Jana
11. Chipsa White Apovery nar.25.02.20021 ..VD 4
   O: CH.Dominic Noblesa Aura
   M: Gita z Bílé zátoky
   Chovatel: Kučerová Nicolle
   Majitel: Dvořáková Ivana

MEZITŘÍDA:
12. Jet´Aime Lion Extra Namelev nar.04.07.2001 ..V1,CAC,ČKŠ,KLUBOVÝ VÍTĚZ
   O:ICH.Grafit-Grand Damaro
   M:ICH.Florance Lion Extra Namelev
   Chovatel: Veleman Miloslav
   Majitel: Křížová Martina

OTEVŘENÁ:
13. Caroline Blond Silesian Cramer nar.17.09.1996 ..V2,RES.CAC
   O:ICH.Timebandit v.Kieselgrund
   M:Amberlynn Gold Cramer
   Chovatel: Krömerová Taťána
   Majitel: Vilímcová Gabriela
14. Gejsza-Gala Damaro nar.15.02.1999 V1,CAC,ČKŠ
   O: ICH.Highlander v.d.Strücker
   M: ICH.Erika z Bílé zátoky
   Chovatel + majitel: Luszkiewicz Barbara

VÍTĚZU:
15. CH. Fanny-Favorita Damaro nar.12.11.1997 ..V2,RES.CAC
   O: ICH.Tiberia Le Petit Phiton
   M: ICH.Erika z Bílé zátoky
   Chovatel+majitel: Luszkiewicz Barbara
16. ICH.Florance Lion Extra Namelev nar.31.03.1999 ..V1,CAC,ČKŠ
   O: Ivo z Bílé zátoky
   M: Casia Oranda
   Chovatel+majitel: Veleman Miloslav

VETERÁNU:
17. ICH. Erika z Bílé zátoky nar.29.06.1994 ..V1,NEJLEPŠÍ VETERÁN
   O: ICH.Namor v.Kieselgrund
   M: Emely v.Kieselgrund
   Chovatel: Šedivá Irena
   Majitel: Luszkiewicz Barbara

ČESTNÁ:
18. CH.PL,CH.PL ml. Angelika Apovery nar.16.05.1997
   O: ICH.Highlander v.d.Strücker
   M: ICH.Gita z Bílé zátoky
   Chovatel: Kučerová Nicolle
   Majitel: Kruczek Karina
19. CH.ČR,PL,SK,Nár.vítěz Catrin z Bílé zátoky nar.30.07.1993
   O: Danny v.Kieselgrund
   M: Emely v.Kieselgrund
   Chovatel: Šedivá Irena
   Majitel: Krömerová Taťána

 

  

 

Výstavy 2002... 
 Klubová výstava 2002
 zapsala : J.Velemanová

  zapsala : Velemanová

   rozhodčí: Věra Veverková

   V Bílých Poličanech nás uvítalo krásné slunečné počasí a příjemné prostředí zámeckého parku. Výstava začala v 10.00.

Přihlášeno bylo pouze 11 lvíčků a žádný z nich neodešel s prázdnou. Všichni si domů odnesli plaketku se lvíčkem

 a malý dárek (dobroty pro psy).Ti úspěšní si odvezli pohár a věcné ceny. Kosmetika zn. 1ALL Systems byla připravena

pro klubové vítěze a pro BOBa. Kosmetiku věnoval pan Němec - distributor a prodejce této kosmetiky.Děkujeme.
Krmení zn. PRO PAC si odnesli nejl.pes a fena.
Putovního lvíčka si tentokrát odnesla fena Ch.Florance Lion Extra Namelev.
Po skončení výstavy se konala bonitace, po té oběd a členská schůze.

PSI:

tř.baby:
1. Luis Lion Extra Namelev CMKU 415/02, 2.2.02
   O: CH.Caspar v. Salzetal
   M: Happy Lion Extra Namelev
   CH: Veleman Miloslav
   M: Veleman Miloslav, Strašnov 69, Krnsko

mezitřída:
2. Ais Pangi z Krásného Botiče CMKU 364/00, 13.11.00 V
   O: Angelo Apovery
   M: Olinka z Bílé zátoky
   CH: Pangrácová Kateřina
   M: Baštová Angelines, Amforová 1895/25, Praha 5

tř. otevřená:
3. Grafit-Grand Damaro CMKU 317/-99/99/00, 15.2.99 V1,CAC
   Český šampion, Klubový šampion ČKŠ
   O: Intch. Highlander v.d. Strücker
   M: Intch. Erika z Bílé zátoky
   CH: Luszkiewicz Barbara
   M: Velemanová Jitka

tř. vítězů:
4. Dominic Noblesa Aura CMKU 302/99/00, 23.5.99 V1
   Český šampion, Klubový šampion ČKŠ,CAC,,KV
   O: Buggy Noblesa cs Nejl.pes
   M: Hanovarian Rapunzel
   CH: Uhmannová Pavla
   M: Ekrová Jana Ing., Nerudova 863, Hr.Králové

tř. čestná:
5. Yuri v. Redderkrug CMKU 168/-96/96/97, 22.7.96 V1
   Český šampion, Český junior šampion, Klubový šampion
   O: Namor v. Kieselgrund
   M: Rica v. Redderkrug
   CH: Schulz Marlis
   M: Šimková Alena, Pražská 158, Trutnov

FENY:

tř. mladých:
6. Benitta Gympa z Krásného Botiče CMKU 396/01, 2.6.01 V3
   O: Angelo Apovery
   M: Olinka z Bílé zátoky
   CH: Pangrácová Kateřina
   M: Bělohlávek Josef, Rohožnická 1604, Praha 9
7. Ibiza Lion Extra Namelev CMKU 389/01, 30.3.01 V1,CAJC
   O: CH. Grafit-Grand Damaro KŠM
   M: Allia Lion Extra Namelev
   CH: Veleman Miloslav
   M: Valášková Lenka, Struhy 150, Čachovice
8. Jet´aime Lion Extra Namelev CMKU 399/01, 4.7.01 V2
   O: CH: Grafit Grand Damaro
   M: CH: Florance Lion Extra Namelev
   CH: Veleman Miloslav
   M: Křížová Martina, Horní Poustevna 133, Dolní Poustevna

mezitřída:
9. Esara Noblesa Aura CMKU 363/00, 27.10.00 V1,CAC
   O: CH: Grafit-Grand Damaro ČKŠ
   M: Hanovarian Rapunzel
   CH: Uhmannová Pavla
   M: Uhmannová Pavla, Pod strání 391, Hr. Králové

tř. otevřená:
10. Aguilera Aya Lion Alwaro CMKU 375/-00/01, 27.5.00 V
   O: Intch. Highlander v.d. Strücker
   M: CH. Barbarosse Apovery
   CH: Kruczek Karina
   M: Kleinová Darina, Hřbitovní 158, Blučina

tř. vítězů:
11. Florance Lion Extra Namelev CMKU 287/99, 31.3.99 V1,CAC,
   Český šampion, Klubový junior šampion ČKŠ, KV
   O: Ivo z Bílé zátoky Nejl.fena
   M: Casia Oranda BOB
   CH: Veleman Miloslav
   M: Veleman Miloslav, Strašnov 69, Krnsko

Florance splnila podmínky pro udělení titulu Klubový šampion.

 

 
 

 

 
Speciální výstava 2002
 
   rozhodčí: T. Kučera
   V sobotu 30.11. se konala druhá společná výstava pudlů a lvíčků. Pudlů bylo přihlášeno 67,
lvíčků 23, pro vítěze byly připraveny poháry a věcné ceny.
Pan rozhodčí byl velmi přísný a zadával i známku "dobrý".Letošní vítězkou se stala jako loni fena Esara Noblesa Aura,
 která v závěrečné soutěži o titul BIS porazila pudla.
Po skončení výstavy se konala bonitace, po té oběd a členská schůze.
PSI:
dorost:
VN1 - Marquis Lion Extra Namelev
   O:Ch.Dominic Noblesa Aura, M:Allia Lion Extra Namelev
   CH: M.Veleman, M: M.Křížová
VN2 - Manuel Lion Extra Namelev
   O:Ch.Dominic Noblesa Aura, M: Allia Lion Extra Namelev
   CH+M: M.Veleman
mladý:
V1, CAJC, ČKŠM - Luis Lion Extra Namelev
   O:Ich.Caspar v.Salzetal, M: Happy Lion Extra Namelev
   CH+M: M.Veleman
mezitřída:
V1, CAC, ČKŠ - Thomas Silesian Cramer
   O: Ashford´s Jemal at Burgwald, M: Amberlynn Gold Cramer
   CH: T.Krömerová, M: T.Krömerová+ A.Pyszná
D - Ais Pangi z Krásného botiče
   O: Angelo Apovery, M: Olinka z Bílé zátoky
   CH:K.Pangrácová, M: A. Baštová
vítězů:
V1, CAC,ČKŠ - Ch. Dominic Noblesa Aura
Vítěz spec.výstavy, Nejl.pes
   O:Buggy Noblesa, M: Hanovarian Rapunzel
   CH: P:Uhmannová, M: J.Ekrová, ing.
veteránů:
V1 - Ich.Highlander v.d. Strücker
   O: Marron of Baluchistan, M: X-Sarah Büngener Heide
   CH: J.Velzen, M: B.Luszkiewicz
FENY:
 
dorost:
VN1 - Daphne Lví král
   O: Ch.Grafit-Grand Damaro, M:Althea Gladys
   CH: A.Šimková, M: M.Křížová
mladý:
V1, CAJC, ČKŠM - Jet´eime Lion Extra Namelev
   O: Ch.Grafit-Grand Damaro, M:Ch.Florance Lion Extra Namelev
   CH: M.Veleman, M: M.Křížová
mezitřída:
V1, CAC, ČKŠ - Ibiza Lion Extra Namelev
   O: Ch.Grafit- Grand Damaro, M: Allia Lion Extra Namelev
   CH: M.Veleman, M: L.Valášková
otevřená:
V1, CAC, ČKŠ - Esara Noblesa Aura
Vítěz spec.výstavy,Nejl. fena, BOB,BIS
   O: Ch.Grafit-Grand Damaro, M: Hanovarian Rapunzel
   CH+M: P.Uhmannová
V2, r.CAC - Aischa-Sweaty ze Slunečné zahrady
   O:Ch.Grafit-Grand Damaro, M:Era Enny Lion Extra Namelev
   CH+M: I.Osuská
VD - Caroline Blond Silesian Cramer
   O: Ich.Timebandit v.Kieselgrund, M:Amberlynn Gold Cramer
   CH: T.Krömerová, M: L.Klechová,MUDr.
D - Benitta Gympa z Krásného botiče
   O: Angelo Apovery, M: Olinka z Bílé zátoky
   CH: K.Pangrácová, M: J.Bělohlávek
D - Ecstasy Silesian Cramer
   O: Ich.Timebandit v.Kieselgrund, M: Adellynn Black Cramer
   CH: T.Krömerová, M: L.Klechová, MUDr.
vítězů:
V1, CAC, ČKŠ - Tiffany Silesian Cramer
   O: Ashford´s Jemal at Burgwald, M: Amberlynn Gold Cramer
   CH+M: T.Krömerová V2 - Gejsza-Gala Damaro
   O: Ich. Highlander v.d. Strücker, M: Erika z Bílé zátoky
   CH+M: B.Luszkiewicz
VD3 - Fanny-Favorita Damaro
   O:Tiberia le Petit Phiton, M: Erika z Bílé zátoky
   CH+M: B.Luszkiewicz
čestná:
V - Barbarosse Apovery
   O:Yuri v.Redderkrug, M: Gita z Bílé zátoky
   CH: N.Kučerová, M: K.Kruczek
veteránů:
V - Ich.Erika z Bílé zátoky
   O: Namor v.Kieselgrund, M: Emely v.Kieselgrund
   CH: I.Šedivá, M: B.Luszkiewicz
baby show- psi: Harry Handsome Damaro
   O: Ich.Highlander v.d. Strücker, M: Fanny Favorita Damaro
   CH+M: B.Luszkiewicz
baby show- feny:
Cenna Aya Alwaro
   O: Król Macius I Czupurny Puszek, M: Barbarosse Apovery
   CH+M: K.Kruczek
Honey Holli Damaro
   O: Ich.Highlander v.d.Strücker, M: Fanny Favorita Damaro
   CH: B.Luszkiewicz, M: J.Ekrová+P.Uhmannová
Jet´eime Lion Extra Namelev splnila podmínky pro získání titulu Klubový junior šampion
a Český junior šampion.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

MVP Brno 2003

 

   rozhodčí: T. Kučera

PSI:

dorost:
VN1 - Herry Noblesa Aura
   (Caspar v.Salzetal x Hanovarian Rapunzel)
   (P.Pavlíčková)

mladý:
V1, CAJC, ČKŠM - Falco Noblesa Aura
   (Król Macius I.Czupurny puszek x Hanovarian Rapunzel)
   (P.Pavlíčková / M.Erbenová)

mezitřída:
V1, CAC, ČKŠ, Nejl.pes, Vítěz spec.výstavy, BOB - Harry-Handsome Damaro
   ( Highlander v.d.Strücker x Fanny Favorita Damaro)
   (B.Luszkiewicz)

vítězů:
V1, CAC,ČKŠ - Ch. Dominic Noblesa Aura
Vítěz spec.výstavy, Nejl.pes
   (Buggy Noblesa x Hanovarian Rapunzel)
   (P.Pavlíčková)

veteránů:
Nejl.veterán - Ich.Highlander v.d. Strücker
   (Marron of Baluchistan x X-Sarah Büng.Heide)
   (Jose Van Velzen/ B.Luszkiewicz)

FENY:

 

dorost:
VN1 - Gwendy Noblesa Aura
   (Caspar v.Salzetal x Esara Noblesa Aura)
   (P.Pavlíčková / M.Sklenářová)
VN2 - Qualité Lion Extra Namelev
   (Tiberia Le petit Phiton x Casia Oranda)
   (M.Veleman / L.Nováková)

mladý:
V1, CAJC, ČKŠM - Cenna Aya Alwaro
   (Król Macius I.Czupurny puszek x Barbarosse Apovery)
   (K.Kruczek)

mezitřída:
V1 - Daphne Lví král
   (Grafit-Grand Damaro x Althea Gladys)
   (A.Šimková / M.Křížová)
VD - Diana Princes Lví král
   (Grafit-Grand Damaro x Althea Gladys)
   (A.Šimková)

otevřená:
V1, CAC, ČKŠ, Nejl.fena, Vítěz spec.výstavy - Esara Noblesa Aura
   (Grafit-Grand Damaro x Hanovarian Rapunzel)
   (P.Pavlíčková)
V2, RCAC - Fanny Favorita Damaro
   (Tiberia Le petit Phiton x Erika z Bílé zátoky)
   (B.Luszkiewicz)

vítězů:
V1, CAC, ČKŠ - Gejsza-Gala Damaro
   (Highlander v.d.Strücker x Erika z Bílé zátoky)
   (B.Luszkiewicz)
V2, RCAC - Ibiza Lion Extra Namelev
   (Grafit-Grand Damaro x Allia Lion Extra Namelev)
   (M.Veleman / L.Valášková)

čestná:
V - Althea Gladys
   (Don Juan v.d.Büng.Heide x Elscha v.Kieselgrund)
   (R.Vondráčková / A.Šimková)

veteránů:
Nejl.veterán - Erika z Bílé zátoky
   (Namor v.Kieselgrund x Emely v.Kieselgrund)
   (I.Šedivá / B.Luszkiewicz)

Vítěz spec.výstavy, BOB - Harry-Handsome Damaro 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

PSI:

dorost:
VN1 - Herry Noblesa Aura
   (Caspar v.Salzetal x Hanovarian Rapunzel)
   (P.Pavlíčková)

mladý:
V1, CAJC, ČKŠM - Falco Noblesa Aura
   (Król Macius I.Czupurny puszek x Hanovarian Rapunzel)
   (P.Pavlíčková / M.Erbenová)

mezitřída:
V1, CAC, ČKŠ, Nejl.pes, Vítěz spec.výstavy, BOB - Harry-Handsome Damaro
   ( Highlander v.d.Strücker x Fanny Favorita Damaro)
   (B.Luszkiewicz)

vítězů:
V1, CAC,ČKŠ - Ch. Dominic Noblesa Aura
Vítěz spec.výstavy, Nejl.pes
   (Buggy Noblesa x Hanovarian Rapunzel)
   (P.Pavlíčková)

veteránů:
Nejl.veterán - Ich.Highlander v.d. Strücker
   (Marron of Baluchistan x X-Sarah Büng.Heide)
   (Jose Van Velzen/ B.Luszkiewicz)

FENY:

 

dorost:
VN1 - Gwendy Noblesa Aura
   (Caspar v.Salzetal x Esara Noblesa Aura)
   (P.Pavlíčková / M.Sklenářová)
VN2 - Qualité Lion Extra Namelev
   (Tiberia Le petit Phiton x Casia Oranda)
   (M.Veleman / L.Nováková)

mladý:
V1, CAJC, ČKŠM - Cenna Aya Alwaro
   (Król Macius I.Czupurny puszek x Barbarosse Apovery)
   (K.Kruczek)

mezitřída:
V1 - Daphne Lví král
   (Grafit-Grand Damaro x Althea Gladys)
   (A.Šimková / M.Křížová)
VD - Diana Princes Lví král
   (Grafit-Grand Damaro x Althea Gladys)
   (A.Šimková)

otevřená:
V1, CAC, ČKŠ, Nejl.fena, Vítěz spec.výstavy - Esara Noblesa Aura
   (Grafit-Grand Damaro x Hanovarian Rapunzel)
   (P.Pavlíčková)
V2, RCAC - Fanny Favorita Damaro
   (Tiberia Le petit Phiton x Erika z Bílé zátoky)
   (B.Luszkiewicz)

vítězů:
V1, CAC, ČKŠ - Gejsza-Gala Damaro
   (Highlander v.d.Strücker x Erika z Bílé zátoky)
   (B.Luszkiewicz)
V2, RCAC - Ibiza Lion Extra Namelev
   (Grafit-Grand Damaro x Allia Lion Extra Namelev)
   (M.Veleman / L.Valášková)

čestná:
V - Althea Gladys
   (Don Juan v.d.Büng.Heide x Elscha v.Kieselgrund)
   (R.Vondráčková / A.Šimková)

veteránů:
Nejl.veterán - Erika z Bílé zátoky
   (Namor v.Kieselgrund x Emely v.Kieselgrund)
   (I.Šedivá / B.Luszkiewicz)

Vítěz spec.výstavy, BOB - Harry-Handsome Damaro 

 

 

 

 

 

 

 

Výstavy 2001...
 Klubová výstava 2001 

TOPlist